Mobil Uygulamalarımız Yayında

 

IOS ya da Android işletim sistemli mobil cihazınızdan tüm Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası işlemlerine erişmek artık çok daha kolay!

Üyelerimiz; IOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarında Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’ nın mobil uygulamalarını kullanabilecekler.

Odamız, daha kaliteli hizmet vermek, teknolojinin getirdiği yenilik ve imkânları üyelerimizin tanınırlığını en etkin şekilde arttırmak için akıllı telefon ve tabletler üzerinde çalışan bir mobil uygulama geliştirmiştir.

Akıllı Cep Telefonlarına ya da Tabletlere uygulama marketlerinden kolayca yükleme yapılabilen uygulamalarımız ile Odamızın duyuruları, çalışma konuları, faaliyetleri, iletişim bilgileri vb. tüm içeriğe hızlı bir şekilde ulaşılabilecek ve bildirimler ile odamızın gündemi anlık takip edilebilecektir.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası mobil uygulamasını yüklemek için yapmanız gereken tek şey, cihazınızın işletim sistemine uygun olan linke tıklamak! İphone ve ipad için Apple Store'dan*, Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet bilgisayarlar için ise Google Play'den*, ücretsiz olarak indirebilirler.

Ya da aşağıda ki QR kodlarını Akıllı cep telefonlarının Barkod okuyucularına okutarak direkt ulaşabilirler.

 

          ANDROİD UYGULAMA                                                                      İOS UYGULAMA

                                                

 

 

 

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Üye Memnuniyet Anketi

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

İş Orhangazi

KOSGEB

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr