Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize; sürdürülebilir rekabet gücünün oluşturulması ve rekabet üstünlüğü sağlayan kaynakların arttırılması noktasında danışmanlık yapmayı öncelikli hedef belirledik.

İletişim Bilgileri

Kosgeb Orhangazi Temsilciliği

Kosgeb Orhangazi Temsilciliği

 
              
         
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB), Orhangazi Temsilciliği 2013 yılından beri odamızda hizmet vermektedir. Yüzlerce girişimcinin katıldığı ve sertifikalarını aldığı Kosgeb Orhangazi Temsilciliği odamız bünyesinde bulunmaktadır. Kosgeb Temsilciliğini Odamızda aynı zamanda Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Kubilay M. Yıldırım yapmaktadır.
Teşviklerin ve desteklemelerin yaygınlaştığı günümüzde, hem KOSGEB’e hem de desteklere daha kolay ulaşabilmek için yerinde hizmet sağlayacağımız temsilciliğimize tüm üyelerimizi bekliyoruz.
 
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası olarak sektörün her alanında, mevcut ticaretine devam eden veya ticaret yapmak isteyen ve KOSGEB desteklerinden yararlanarak gelişmek isteyen herkesin yanında olacağız.
 
KOSGEB Orhangazi temsilciliği ile daha fazla üyeye ulaşarak KOSGEB aracılığı ile devlet desteklerinden yararlanmasına zemin oluşturmaya çalışacağız.
 
  
 
 
Kurumların ve kişilerin KOSGEB hakkında bilgilendirilmesi, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin veri tabanına kayıt edilmesi, üye bilgilerinin güncellenmesi, gerekli evrakların tamamlanarak işletmelerin desteklere başvurur hale getirilmesi, firma ile KOSGEB arasında iletişimin sağlaması gibi her türlü konuda destek vereceğiz.
 
Bu desteklerden faydalanmak isteyen her birey odamıza gelerek ya da 0 224 573 81 69 numaralı telefondan bilgi alabilirler.