Dünyadan İşbirliği Teklifleri

  1. İran'dan toptan Robbi, Mazafati, Piyarum, Zahidi hurması temin eden İbrahim Ramazani, hurma ithalatçılarıyla irtibat kurmak istemektedir. .... Detay İçin Tıklayınız.

  2. ALX HUNGARY Macar Ulusal Ticaret Ajansı tarafından; inovatif tekstil çözümleri üreten bir Macar firmasının işbirliği fırsatı aradığı bildirilmiştir. 1 .... Detay İçin Tıklayınız.

  3. Avrupa ürünleri satan bir perakendeci olan DEBENHAMS RETAIL PLC. Şirketinin, yeni ürünler aradığı (moda ürünleri, kol saatleri, parfümler, çakmaklar, .... Detay İçin Tıklayınız.

  4. Avrupa ürünleri satan bir perakendeci olan DEBENHAMS RETAIL PLC. Şirketinin, yeni ürünler aradığı (moda ürünleri, kol saatleri, parfümler, çakmaklar, .... Detay İçin Tıklayınız.

  5. Avrupa ürünleri satan bir perakendeci olan DEBENHAMS RETAIL PLC. Şirketinin, yeni ürünler aradığı (moda ürünleri, kol saatleri, parfümler, çakmaklar, .... Detay İçin Tıklayınız.

  6. Almanya’nın en büyük nüfusa ve en yoğun yerleşime sahip olan, dinamik bir yatırım ve ticaret bölgesi olan Kuzey Ren-Vestfalya (NRW) Eyaleti’nde Alman .... Detay İçin Tıklayınız.

  7. İtalyan Ticaret Odası Derneği’nin hazırladığı Temmuz 2018 Bülteninde; ortopedik ve tıbbi cihazlar ticaretiyle uğraşan MORETTI SPA Firmasının ortopedik .... Detay İçin Tıklayınız.

  8. İtalyan Ticaret Odası Derneği’nin hazırladığı Temmuz 2018 Bülteninde; DIVITALY SAS Firmasının gömlek ithal etmek istediği bildirilmektedir. .... Detay İçin Tıklayınız.

  9. Pakistanlı tuz firmasının; sofra tuzu, Himalaya kaya tuzu, endüstriyel tuz, tuz lambaları ve tuzdan yapılmış dekorasyon ürünleri ihraç etmek istediği .... Detay İçin Tıklayınız.

  10. Pakistanlı tuz firmasının; sofra tuzu, Himalaya kaya tuzu, endüstriyel tuz, tuz lambaları ve tuzdan yapılmış dekorasyon ürünleri ihraç etmek istediği .... Detay İçin Tıklayınız.