Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize; sürdürülebilir rekabet gücünün oluşturulması ve rekabet üstünlüğü sağlayan kaynakların arttırılması noktasında danışmanlık yapmayı öncelikli hedef belirledik.

İletişim Bilgileri

Ticaret Rehberi

Ticaret Rehberi

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası olarak; İlçe esnafı ile sanayicinin biraraya geldiği , firmanın ve o firmaya ait ürünlerinin tanıtılması amacıyla oluşturulan bu rehber , ticari faaliyetlerde sıkıntıları ortadan kaldırmak için gelişen teknolojik trendleri takip ederek oluşturuldu. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası  yaklaşık olarak 2700 üyesi rehbere dahil edildi. İlçe ekonomisi için ''Ticarette Birliktelik'' sloganıyla hareket etmeyi planladığımız ticaret rehberi üyelerimize sunduğumuz ve ücretsiz olarak faydalandırdığımız bir hizmettir.

 

‘’ www.otsoticaret.net ’’ , yeni nesil sosyal medya kavramı ve profesyonel iş çevrenizi tek bir platformda birleştiren “Ticaret Rehberi Platformu ‘’ dur.  2700 üyesi ile ilçenin ilk ve en önemli ticaret platformu olan ‘’ www.otsoticaret.net '' ilçenin ticari ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur.
 

Ticaret Rehberi ile firmanızı ve ürünlerinizi tanıtıp  profesyonel bir ağın parçası olabilirsiniz.

Yeni trendlerin ve her geçen gün değişen sosyo-kültürel dinamiklerin ışığında gelişimini sürdüren iş dünyası; bilgi ve tecrübenin etkin, hızlı ve güvenilir bir biçimde paylaşılmasına oldukça önem vermektedir. Bilişim sektörünün pazarlama açısından bu denli büyümesine ayak uydurmak için tüm paylaşımın ve paylaşılan bilginin sağlanması oldukça önem kazanmıştır.


Bu amaçla oluşturduğumuz '' Ticaret Rehberi'' Üyelik modülünden giriş yapıp bilgilerinizi güncelleyebilir, ürünlerinizin fotoğraflarını yayınlayabilir,firmalarla irtibata geçebilir,kendinizi bu platformda tanıtmak için tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Teknolojinin sunduğu bütün imkanlardan yararlanmak üzere oluşturulan ‘’ www.otsoticaret.net ‘’ te  firmanıza  ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü rahatlıkla bulacağınıza inanıyoruz.

 

Ticaret Rehberi web sitesi üye kullanıcı paneline ulaşmak için; http://www.otsoticaret.net adresinde bulunan "Üye Kullanıcı Girişi" linkine tıklayarak yada tarayıcınızın adres satırına http://uye.otsoticaret.net adresini yazarak üye giriş paneline ulaşabilirsiniz

 

Ticaret Rehberimizle ilgili sorularınızı Odamıza ait 0 224 573 81 72 numaralı telefonu arayarak iletebilirsiniz.

 

Ticaret Rehberimize ait Kullanım Kılavuzunu aşağıda ekler bölümünden indirebilirsiniz.