• Türkiye’nin En Büyük Tarım Fuarı Bursa’da Gerçekleşti
  • Türkiye’nin En Büyük Tarım Fuarı Bursa’da Gerçekleşti
  • Türkiye’nin En Büyük Tarım Fuarı Bursa’da Gerçekleşti

Türkiye’nin En Büyük Tarım Fuarı Bursa’da Gerçekleşti

Tarım ve Hayvancılık Sektörünü buluşturan Türkiye’ nin En büyük tarım Fuarı olma özelliğini taşıyan Bursa Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı 13-16 Ekim tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

İlginin çok büyük olduğu ve ziyaretçi rekoru kıran fuarda, 450'yi aşkın firma stant açtı ve bu yıl 300 bini aşkın kişi fuarı ziyaret etti.

Geçtiğimiz yıla göre yüzde 8 büyüme ile 22 ülkeden 451 firma ve firma temsilciliğinin katılımında 7 ayrı salon ve açık sergileme alanından oluşan toplam 75 bin metrekare alanda düzenlenen fuar, Türkiye'de gerçekleşen tüm tarım fuarları arasında 7 iklim coğrafyasına hitap eden en temel özelliği ile dikkat çekti.

Üyelerimizi ziyaret ettik

Fuarda stant açan üyelerimizi ziyaret ettik. Ziyaretlere Yönetim Kurulu Başkanımız Ergün Efendioğlu, Meclis Başkanımız Erol Hatırlı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Orhan İpek ve Orhan Kocabey katıldı.

Fuarda stant açan Ünver Traktör ve Ltd. Şti.’ den Saadettin Ünver ve Serhat Ünver, Orhangazi Tarım Peyzaj Ltd. Şti.’ den Nedim Çancı, Çancı Fidancılık Oktay Çancı’ nın stantları gezilerek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

Tarım Fuarı ile ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Ergün Efendioğlu, Fuar katılımlarının çok önemli olduğunu, firmaların gelişmelere ayak uydurması, gerçek alıcı-satıcıların bir araya gelerek ticaret yapabilme olanağı sağlaması, firmaların fuarlarda kendilerini tanıtarak sektörde bilinilirliğini arttırması ve çok yoğun olarak yaşanan rekabet ortamında firmalara avantaj sağlamasından ötürü çok önem verdiğini belirterek, işlerini büyütmek ve geliştirmek isteyen ticaret erbaplarının imkânları dâhilinde fuarlara katılmasını öneriyorum” dedi.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr