• Mobil Uygulamalarımız Yayınlandı

Mobil Uygulamalarımız Yayınlandı

Üyelerimizin hizmete ulaşımını kolaylaştıran mobil uygulamalarımızı IOS (iPhone, iPad ) ve Android yazılımlı cihaz kullanıcılarının erişimine açtık.

Mobil uygulamalar artık günümüzün önemli parçalarından birisi haline gelmesi, Akıllı telefonların yoğun bir biçimde kullanılmasıyla birlikte, dizüstü ve masaüstü bilgisayarların kullanımı azalmaktadır. Bunu takiben, mobil kullanıcıların mobil uygulamalara olan talebi de giderek artmaktadır. Bu yüzden Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin hizmete erişimini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için hazırlattığı mobil uygulamaları kullanıma sundu.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Murat Öztürk tarafından yapılan açıklamada, “Odamız, daha kaliteli aynı zamanda hızlı hizmet vermek, teknolojinin getirdiği yenilik ve imkânları üyelerimizin tanınırlığını en etkin şekilde arttırmak için akıllı telefon ve tabletler üzerinde çalışan bir mobil uygulama geliştirmiştir. Akıllı Cep Telefonlarına ya da Tabletlere App Store, Google Play uygulama marketlerinden kolayca yükleme yapılabilen uygulamalarımız ile Odamızın duyuruları, çalışma konuları, faaliyetleri, iletişim bilgileri vb. tüm içeriğe hızlı bir şekilde ulaşılabilecek ve bildirimler ile odamızın gündemi anlık takip edilebilecektir” dedi.

 

 

IOS ya da Android işletim sistemli mobil cihazınızdan tüm Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası işlemlerine erişmek artık çok daha kolay!

Odamız üyeleri web sitesi üzerinden eriştikleri tüm içeriklere mobil uygulama ile de ulaşabileceklerdir. Uygulama ile; Oda işlemleri, Ticaret sicil işlemleri, Aidat borcu sorgulama-ödeme vb. tüm işlemleri yapabileceklerdir.

İphone Uygulaması için Link:https://itunes.apple.com/tr/app/orhangazi-tso/id1130780761?mt=8

Android Uygulaması için Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halilakaytaydas.otso

 

Uygulamayı indirmek isteyenler; Akıllı cep telefonlarının mağaza bölümlerine “Orhangazi TSO” yazarak uygulamayı kolayca ve ücretsiz olarak indirebilirler. Ya da aşağıda ki QR kodlarını Akıllı cep telefonlarının Barkod okuyucularına okutarak direkt ulaşabilirler.

                                         

       

                           Android                                                                               İOS