• Bursa İnşaat Fuarı ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı Gerçekleştiriliyor
  • Bursa İnşaat Fuarı ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı Gerçekleştiriliyor
  • Bursa İnşaat Fuarı ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı Gerçekleştiriliyor

Bursa İnşaat Fuarı ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı Gerçekleştiriliyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın 16 Makro Projesi'nden biri olan "Ticari Safari" Projesi kapsamında yurt içi ve yurt dışından fuar vb. organizasyonlara katılan alım heyetleri, BTSO üyeleri ile bir araya gelerek önemli iş bağlantıları gerçekleştirme imkanı yakalamaktadır.
 
Bu kapsamda; Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. işbirliğiyle, Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde, 6-10 Nisan 2016 tarihleri arasında, eş zamanlı olarak;
 
- BURSA İNŞAAT FUARI; 13. Uluslararası Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı ve 
 
- IRES BURSA GAYRİMENKUL FUARI; Konut, İşyeri, Arsa, Yatırım ve Finansman Fuarı  gerçekleştirilecektir.
 
Detaylı bilgi, http://www.bursainsaatfuari.com ve http://www.bursagayrimenkulfuari.com adreslerinde yer almaktadır.


 
Bursa İnşaat Fuarı ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı, inşaat ve gayrimenkul sektörünün liderlerini tek çatı altında toplayarak, oluşturacağı güçlü sinerji ile yurt içinden ve yurt dışından da önemli yatırımcıları bu fuarda buluşturacaktır.
 
100'ün üzerinde firmanın katılımı ile hazırlanan fuar, sunacağı 20 bin markalı konut, 3 bin işyeri ve yüzlerce arsa fırsatları ile Bursa'nın ve Türkiye'nin yatırımdaki değerini gözler önüne serecektir. Körfez Ülkeleri, Ortadoğu ve Arap Ülkeleri başta olmak üzere Avrupa ve Türki Cumhuriyetler'deki gayrimenkul yatırımcılarını güçlü bir platformda bir araya getirecektir.
 
Fuarlara katılmak isteyen üyelerimiz yukarıda verilen Linklerden gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Ekler için Linke Tıklayınız. http://www.btso.org.tr/linkfiles/IRES.pdf