• Eğitimi Alın, Satışları Arttırın
  • Eğitimi Alın, Satışları Arttırın
  • Eğitimi Alın, Satışları Arttırın
  • Eğitimi Alın, Satışları Arttırın
  • Eğitimi Alın, Satışları Arttırın
  • Eğitimi Alın, Satışları Arttırın

Eğitimi Alın, Satışları Arttırın

Bölgemizde bulunan Büyük işletmelerle, Orta ve Küçük işletmeler arasında ticari faaliyetlerin arttırılmasına yönelik yaptığımız çalışmalar neticesinde, Proje Destek Ekibimiz tarafından hazırlanan BEBKA destekli ‘’Oda Üyesi Sanayi Kuruluşları ile Küçük ve Orta Ölçekli İş Yerleri Arasındaki Satış- Satın Alma İlişkisinin Arttırılması’’ konulu proje kapsamında eğitimlere başlıyoruz.

Sanayi Kuruluşlarına Teklif Verme Yöntemleri Bu Eğitimde!

İşletmelerin Kurumsallaşmaya giden yol haritalarının belirlenmesi, Profesyonel satış stratejileri, Müşteri ile doğru iletişim teknikleri, sanayi kuruluşlarına teklif verme yöntemleri vb. konuların yer aldığı eğitimde, ticari kazancını arttırmayı hedefleyen üyelerimiz için önemli püf noktaları hakkında bilgiler verilecektir. Odanın seminer salonlarında gerçekleştirilecek olan eğitime tüm üyelerimiz ve çalışanları katılabilir.

 

İlk Gurup Eğitimi 19-20 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek!

Satış yapabilmek, teklif verebilmek için, daha kurumsal hareket etmenin inceliklerini öğrenecek olan katılımcılara 2 grup olarak eğitim verilecek. İlk grup eğitimi 19-20 Kasım tarihlerinde tam gün olarak gerçekleşecek. 2. Grup eğitim ise 02-03 Aralık tarihlerinde yine tam gün olarak verilecek. Hakan Ömer Gider tarafından verilecek eğitimlerle, oda üyesi firmaların temsilcileri, kurumsal satın alma prosedürleri ile ilgili bilgiler alacaklar. 

Bu Eğitime Tüm Oda Üyelerimizi Bekliyoruz.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve aynı zamanda Proje destek ekibinin oluşumunu sağlayan Sibel Binici, “ Sanayi kuruluşlarıyla ilçemizdeki Kobilerin daha fazla alışveriş yapabilmelerine olanak sağlamak amacıyla çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. 

Yönetim kurulu olarak bizlerin amacı, ilçedeki ticaret erbabının yine üyemiz olan sanayi kuruluşların daha fazla satış ve bir birleriyle olan ticaretini arttırmak. Bu konuda özellikle sanayicilerimizin ve satın alma bölümlerinin de gösterilen bu çabayı görmeleri gerektiğine inanıyorum.  Ayrıca tüm oda üyelerimizin yaptığımız çalışmalara destek vererek, bu çalışmaların giderek büyümesine katkı sağlamalarını bekliyoruz” dedi.

Sanayici ve KOBİ Aynı Platformda!

Sözlerinin devamında ise “bu projelerin sürdürülebilir olmasını sağlamak amacıyla, bir sonraki adımın, sanayi kuruluşlarındaki satın almalarla, bu eğitimleri alan üyelerimizi ortak bir platformda birleştirmek olduğunun bilinmesini istediğini” belirtti.

Proje Destek Ekibi Başkanı Erdoğan Budak “ Hazırlamış olduğumuz bu proje ile oda üyelerinin, işletmelerinin kurumsallaşmasına destek olmayı ve işletmelerin rekabetçiliğini artırmasını hedeflemekteyiz. Bu eğitimlerin, İşletmelerin gelişimi, oda üyelerinin ve ilçemizin ekonomik kalkınmasına pozitif değer katacağına inanıyoruz. Oda üyesi işletmelerin hassasiyetle bu eğitimlere katılımlarını bekliyoruz’’ dedi.

Alınan eğitimler sonucunda, Oda üyesi firmaların, mevcut pazardan alacağı payın büyümesini sağlayacağı gibi, yeni pazarlarda da söz sahibi konumuna gelmesini sağlaması hedefleniyor. 

19-20 Kasım 2015 ve 02-03 Aralık 2015 tarihlerinde iki gurup halinde ve tam gün olarak gerçekleştirilecek eğitimlere katılmak isteyen üyelerimizin 0 224 573 81 69 numaralı telefondan kayıt yaptırabileceklerini bildirdi.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr