• Artık Çalışma Zamanı

Artık Çalışma Zamanı

 

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Ergün Efendioğlu 1 Kasım Pazar günü yapılan Milletvekilliği genel seçimleriyle ilgili bir açıklama yaptı.

 

Efendioğlu yaptığı açıklamada;

 

“Gerçekleştirilen genel seçimlerde Milletimiz, büyük bir olgunlukla iradesini sandıkta göstermiştir.

Seçimlerde büyük bir başarı göstererek tek başına hükümet kurabilme çoğunluğunu elde eden Adalet ve Kalkınma Partisi’ni ve İlçemizden de bizleri temsil edecek olan Sayın İsmail Aydını tebrik ediyorum.

Geçtiğimiz yıllar içerisinde yoğun bir seçim süreci geçirdik ve artık yoğun seçim gündemini geride bıraktık. Tek parti iktidarının sandıktan çıkmış olmasını, istikrar, huzur ve güvenin daha da güçlenmesi anlamında çok önemsiyor ve bunun ekonomiye, reformlara yansıması için önemli bir fırsat olacağına inanıyorum.

2019 yılına kadar sürmesini beklediğimiz seçimsiz dönem fırsatını Türkiye olarak iyi değerlendirmeliyiz. Demokrasimizin, adaletimizin, ekonomimizin ve yaşamımızdaki her alanın gelişimini sağlamak üzere reformları ve Anayasa da dahil gerekli mevzuat düzenlemelerini hızla yapmalı ve hayata geçirmeliyiz.

 

Ayrışmanın kimseye yarar getirmeyeceği bilinciyle, uzlaşı içerisinde, el ele vererek, çözemeyeceğimiz problemimizin olmayacağını geçmişte gösterdiğimiz gibi gelecekte de gösterebiliriz. Artık çalışma zamanı, Türkiye’yi yükseltme zamanıdır.