• İstanbul Gıda Fuarına Gidiyoruz
  • İstanbul Gıda Fuarına Gidiyoruz
  • İstanbul Gıda Fuarına Gidiyoruz
  • İstanbul Gıda Fuarına Gidiyoruz

İstanbul Gıda Fuarına Gidiyoruz

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Worldfood İstanbul Gıda Fuarına üyelerimizi götürerek katılım sağlayacağız. Türkiye’nin alanındaki en büyük ve en kapsamlı fuarı olan İstanbul Gıda Fuarı; 03-06 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Yeşilköy’ de gerçekleştirilecek.

Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Güneydoğu Avrupa, AB Ülkeleri, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri pazarına yönelik önemli alıcıların her yıl ziyaret ettiği Worldfood İstanbul fuarı geçtiğimiz yıl 119 farklı ülkeden 3.465 yabancı profesyonel ziyaretçiyi ağırladı. 4 gün sürecek olan fuarda, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamuller, unlu mamuller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

5 Eylül Cumartesi Günü Fuara Gidiliyor.

Fuarlardan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Tokuç yaptığı bilgilendirmede, “2015 Worldfood İstanbul fuarı, ülkemiz gıda ve teknolojileri sektörünün kapsamlı bir şekilde kamuoyuna sunulduğu, ilgili yerli ve yabancı kurum ve kuruluşların bir araya geldiği, firmaların geleceğe yönelik bakış açılarını genişleten bu fuarın üyelerimize yararlı olacağını düşünüyorum, bu sebeple ilgili meslek gruplarında yer alan üyelerimizin katılımlarından dolayı memnun olacağız” dedi.

Ayrıca gıda fuarı ile birlikte, gıda işleme, depolama, ambalaj malzemeleri ve ekipmanlarının olduğu ambalaj, paketleme ve gıda işleme sistemleri fuarı olan IPack Turkey’ de gezilebilecek.

5 Eylül Cumartesi günü, günübirlik olarak gidilecek fuara sabah saat 9:00’ da Cumhuriyet Alanından ücretsiz olarak kaldıracağımız otobüslerle katılım sağlayacağız. Fuara gitmek isteyen üyelerimizin Odamızın 0 (224) 573 81 69 numaralı telefonunu arayarak rezervasyon yaptırabilecekler.