• İnovaLİG 2019 Başvuruları Hk.

İnovaLİG 2019 Başvuruları Hk.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından gönderilen ilgi yazıda; Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programının bu yıl 6. kez gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

İnovaLİG ile şirketlerin hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarıştıkları hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı buldukları, İnovaLİG sayesinde firmaların, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirdikleri ifade edilmektedir.

TİM'in uluslararası yönetim danışmanlığı firması IMP³rove Academy işbirliğiyle gerçekleştirilen İnovaLİG'in ilk yıl 460, 2015 yılında 488, 2016 yılında 761, 2017 yılında 971

ve geçtiğimiz yıl ise 1216 firma başvurduğu, İnovaLİG 2018 şampiyonlarının 5 farklı kategoride ödüllerini, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle onurlandırdıkları Türkiye İnovasyon Haftası'nda aldıkları, başvuran ve IMP³rove anketini tamamlayan tüm firmaların dünyada 80 ülkeden 7.500 küresel firmanın yer aldığı sistem içerisindeki konumlarını ücretsiz olarak kıyas analizi raporu ile görme şansına sahip oldukları belirtilmektedir.

Bu kapsamda firmaların hem yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini takip etmesi, hem de inovasyon alanında uluslararası tecrübeye ortak olmaları için 30 Haziran 2019 tarihine kadar www.inovalig.com  adresinden İnovaLİG 2019'a ücretsiz olarak katılım sağlayabildikleri bildirilmektedir.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr