• Girişimci Kurul Seçimleri Hakkında

Girişimci Kurul Seçimleri Hakkında

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri Odamızda 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Seçimlere ilişkin başvuru formları ve diğer bilgilere http://www.tobbgirisimcilik.org.tr adresinden ulaşılabilmektedir.

Girişimci Kurulları Başvuruları;

Seçmen listesine girecek Kurul üye kayıtlarının TOBB Girişimcilik Kurulları Kayıt sistemi üzerinden gerçekleşebilmesi için; İl Kadın Girişimciler Kurul üyeliği adayının ve İl Genç Girişimciler Kurul üyeliği adaylarının http://www.tobbgirisimcilik.org.tr adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak 25 Ocak 2019 Cuma günü saat 17:00 a kadar Odamıza teslim etmeleri gerekmektedir.

 

TOBB Girişimcilik Kurulları Kayıt sistemi, 25 Ocak 2019 Cuma günü saat 17:00 a da kapanacak olması ve bu saatten sonra herhangi bir kayıt işlemine izin vermeyeceğinden, formlarını teslim edenlerin olası kayıt yığılmalarını da dikkate alarak formlarını yeterli süre önceden teslim etmeleri kendi menfaatleri gereğidir.

 

İl İcra Komitesi Adaylığı Başvuruları;

 

İl İcra Komitesi üyeliği adaylık başvurularının 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte en geç 18 Şubat Pazartesi günü mesai bitimine kadar odamıza yapılması gerekmektedir.

 

Seçmen Listelerinin Duyurulması;

 

Seçmen listeleri ile seçim tarihi yeri ve saati 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren Odamız hizmet binasında ve Odamız web sitesinde (www.orhangazitso.org.tr) yayınlanarak duyurulacaktır.

 

Bilgilerinize sunarız.