• “Ekonomide Fırsatlar” Eğitimine Herkesi Davet Ediyoruz

“Ekonomide Fırsatlar” Eğitimine Herkesi Davet Ediyoruz

Deneyimli eğitmen Sinem Toplan’ın sunumu ile gerçekleşecek eğitime çeşitli sektörlerden firma sahibi ve çalışanları bekliyoruz.

Son zamanlarda yaşanan ekonomik gelişmelerin olumsuzluklarına yönelik çözüm önerileri ile birlikte, ekonomi içerisinde yaşanan süreçleri, finansman fırsatları, devlet destekleri  konusunda kapsamlı bilgiler verecek olan Sinem Toplan, 23 Kasım 2018 Cuma Günü saat 14:00 ‘de oda seminer salonunda üyelerin sorularını yanıtlayacak.

Daralan Ekonomik Sistemde Var Olmak İçin Neler Yapılmalı?

Ekonomide Neler Oluyor, Enflasyon İle Mücadelede Firmalar, Yeni Ekonomi Modeli, Önümüzdeki Dönemde Firmaları Neler Bekliyor ? Piyasa Riskleri Nelerdir ? Firmalar Nasıl Korunacak ? Destekler, Hibe Ve Teşvik Fırsatları, Banka, Leasing, Faktoringlerden Faydalanabilmek, Faizsiz sistem gibi konular işlenecek.

Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Hatırlı; “Üyelerimizin kişisel ve iş hayatlarına katkılar sağlamak için eğitimler düzenliyoruz. Bu eğitimlerimizi üyelerimiz talebiyle gerçekleşmekte ve hayata geçirilmekteyiz. Bundan sonra da eğitimlerimiz hız kesmeden devam edecek. İçinden geçtiğimiz bu günlerde de özellikle düzenlediğimiz ekonomide fırsatlar eğitimine, üyelerimizin katılmasını tavsiye ediyorum.” dedi.

Eğitmen Sinem Toplan, Eğitim ve finansal konularda danışmanlık yapmaktadır. Olay Tv de Finansa Bakış adındaki Ekonomi ve Finans programını hazırlayıp sunmaktadır. Ayrıca Ekometre gazetesinde köşe yazarıdır.

23 Kasım Cuma günü saat 14:00 ‘de başlayacak ve 3 saat sürecek eğitime katılım sağlamak isteyen herkesi davet ediyoruz.