• Gıda Sektörü Alım Heyeti Faaliyetleri

Gıda Sektörü Alım Heyeti Faaliyetleri

Sayın Üyemiz,

 

BTSO tarafından yürütülen Gıda Ur-Ge Projesi kapsamında 17 – 21 Nisan 2018 tarihleri arasında Merinos AKKM’de Gıda sektörü müşterilerine yönelik olarak  “3. Alım Heyeti” faaliyeti gerçekleştirilmiştir. Faaliyet kapsamında 33 ülkeden 153 iş adamı yeni iş bağlantıları kurmak için Bursa’ya getirilmiştir.

Gıda UR-GE projesi kapsamında; üçüncüsü gerçekleştirilen “Alım Heyeti” etkinliklerinin başarılı geçmesinin ardından, katılımcı firmaların talepleri doğrultusunda yeni etkinliğin 27 Kasım – 1 Aralık 2018 tarihlerinde Merinos AKKM’de gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.

Faaliyetin taslak programı ve etkinlikle ilgili detayları içeren sunum ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Alım Heyeti Faaliyeti için Bursa' ya davet edilecek yabancı firmalar Bakanlık ve BTSO tarafından desteklenecek, sadece stant bedelleri firmalara yansıtılacaktır. Katılımcı firmalar, dünyanın çeşitli yerlerinden davet edilecek müşteriler ile etkinlik boyunca yüz yüze görüşme fırsatı sağlayabileceklerdir. Faaliyet için 12 m² ve 24 m²’lik stant seçenekleri sunulmaktadır.

-              12 m² stant: 2.500 TL + KDV

-              24 m² stant: 5.000 TL + KDV
 

BTSO ve Ticaret Bakanlığı destekleriyle gerçekleştirilecek olan alım heyeti organizasyonunun firmaların yeni iş ortakları bulmasını sağlayacağı bu etkinliğe katılım sağlamak isteyen siz değerli üyelerimizin 12 Kasım Pazartesi günü mesai bitimine kadar tarafımıza bilgi vermesini rica ederiz.

 

Dosyalar

  sunum.pdf   program.pdf

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr