• 16. Bayim Olur Musun Fuarını Ziyaret Ettik! 
  • 16. Bayim Olur Musun Fuarını Ziyaret Ettik! 
  • 16. Bayim Olur Musun Fuarını Ziyaret Ettik! 

16. Bayim Olur Musun Fuarını Ziyaret Ettik! 

16. Bayim Olur Musun Fuarını Ziyaret Ettik! 

Türkiye’de sermayesi bulunan ancak hangi alana yatırım yapacağına karar veremeyen girişimci adaylarının “fırsat kapısı” olarak gördüğü ’Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın 16. sı 11 – 14 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Ticari yaşamlarında yeni oluşumlar sağlamak isteyen üyelerimiz ve KOSGEB girişimcilik eğitimini tamamlamış olan Orhangazi’ li girişimciler ile Bayim Olur Musun Fuarına ziyaret gerçekleştirdik. 14 Ekim Pazar günü sabah 09:00’da Orhangazi Terminalinden ücretsiz olarak kaldırılan otobüsle ziyaret edilen fuarda,  markalarını bayilik sistemi ile geliştirmek isteyen ulusal firmaların yanı sıra Türkiye pazarına yatırım yapmak üzere incelemek için gelen bayilik dernekleri ve bayilik vermek isteyen uluslararası 350 firma bir araya geldi.

Dikkat Çeken Sektörler

16. Bayim olur musun fuarında bu yıl en çok kahve, steakhouse, çiğ köfte sektörlerine artan yatırımlar dikkat çekti. Gıda, takı-aksesuar, cafe, restoran, kozmetik, araç eksper, teknoloji marketler, bebek ürünleri, hizmet, yazılım vb. sektörlerden markaların yer aldığı, 16. Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Türkiye’nin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlarken, fuarda yeni marka ve zincirlerin lisans anlaşmaları yapmasına, yeni markaların Türkiye pazarına girmesine ön ayak oldu.

Ziyaretçiler, markalarla birebir görüşme imkânı yakalamalarının yanında, gelişmekte olan teknolojileri ve ticari trendleri takip etme imkânını da yakalamış oldular.

Fuarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Tokuç; “6. sını katıldığımız Bayim Olur musun Fuarı, İlçemizdeki girişimcilere önemli fırsatlar sunuyor. İyi değerlendirilmesi halinde mutlaka yeni girişimler ve bayilikler ilçemize gelecek ve yeni iş imkânları sağlanacaktır. Sonuçlarını önümüzdeki günlerde görmeyi umuyor, hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.