• 40.İstanbul Yapı Fuarına Katıldık
  • 40.İstanbul Yapı Fuarına Katıldık
  • 40.İstanbul Yapı Fuarına Katıldık
  • 40.İstanbul Yapı Fuarına Katıldık
  • 40.İstanbul Yapı Fuarına Katıldık

40.İstanbul Yapı Fuarına Katıldık

40.İstanbul Yapı Fuarına Katıldık

Türkiye’de düzenlenen ve Yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli yapı fuarı olma özelliğini 1978’den bu yana sürdürmekte olan Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı kapılarını açtı.

Üyelerimizle birlikte her yıl olduğu gibi, bu yılda İstanbul Yapı Fuarı’nı ziyaret ettik.

25 Mayıs Perşembe günü, üyelerimizin İstanbul Yapı Fuarını ziyaret etmeleri amacıyla ücretsiz otobüs kaldırdık. Ziyaretlerini gerçekleştiren ilgili meslek gruplarında yer alan üyeler, sektörleri ile ilgili gelişmeleri yerinde inceleme fırsatı  buldukları  için çok memnun olduklarını ifade ettiler. 

Yapı sektörünün  Orhangazi temsilcileri, fuar gezisinden olumlu ve verimli düşüncelerle ayrıldı.

Oda üyeleri fuardaki  gelişmeleri  yerinde inceleyip, sektörle ilgili firmalarla bire bir görüşme yapma imkânı yakaladı. Yapı, İnşaat malzemeleri ve teknolojileri ile ilgili firmaların stantları gezildi.

Üyelerimizi Fuarlara Götürmeye Devam Ediyoruz.

Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmış durumda olan Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı 90.000 m2 alanda, 14 ayrı salonda, üretim alanlarına göre gruplanmış 1500 katılımcıyla gerçekleştiriliyor.

Fuarlardan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Tokuç;“ Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda, gerçekleştirdiğimiz Fuar ziyaretlerimizle, İlgili meslek gruplarımızı fuarlara ücretsiz götürerek, sektörleriyle ilgili bilgi almalarını ve yeni gelişmeleri yerinde takip etmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Her sene gerçekleştirdiğimiz gibi, bu yılda üyelerimizi fuara götürmeye devam ediyoruz’’ dedi.

Sektör temsilcilerini,  yatırımcıları, yeni iş ve yatırım olanaklarını ve gelişen teknolojileri yerinde görebilme imkânını sunan İstanbul Yapı Fuarına, odamızın inşaat, inşaat malzemeleri ve diğer yapı grubunda olan meslek grubu üyeleri katıldı.