• Üyelerimizin Faydalanması İçin E-İmza Protokolü İmzaladık
  • Üyelerimizin Faydalanması İçin E-İmza Protokolü İmzaladık
  • Üyelerimizin Faydalanması İçin E-İmza Protokolü İmzaladık

Üyelerimizin Faydalanması İçin E-İmza Protokolü İmzaladık

Son yıllarda e- dönüşüm sürecinin hızlandığı Ülkemizde pek çok işlem, elektronik ortama taşındığı gibi bunun sonucunda e-imza kullanımı da giderek arttı ve artmaya devam ediyor. Şuan 2 Milyon kişinin kullandığı elektronik imzanın (e-imza), 2020’de 5 milyon kullanıcıya ulaşması öngörülüyor. Odamız elektronik dönüşüm sürecinde, üyelerine ticari hayatlarında kolaylık sağlamak için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş TÜRKKEP Kayıtlı Elektronik Posta ( KEP ) Hizmetleri A.Ş ile protokol imzaladı.

E-Dönüşümün Birçok Hizmetinden Yararlanılabilecek

Odamız Toplantı Salonunda yapılan protokol imza törenine, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Murat Öztürk, TÜRKKEP A.Ş Bölge Satış Müdürü Emre Baydemir, TÜRKEP firmasının Orhangazi Hizmet sağlayıcısı Mısırlı Danışmanlık Hizmetleri’nden Sinan Mısır, Genel Sekreterimiz Gürol Erol ve Ticaret Sicili Müdiremiz Gamze Güney katılım sağladı.

Murat Öztürk ‘’Yönetim Kurulu olarak üyelerimize yararlı olacak hizmetlere yönelik protokol anlaşmalarını yapmaya devam ediyoruz. Bunlardan bir yenisi de, her geçen gün kullanım alanı artan ve sürekli karşımıza çıkan e-imza hizmeti ile ilgilidir. Üyelerimiz bu protokol kapsamında sadece KEP ve e-imza değil bunun yanında e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Saklama hizmetleri de alabileceklerdir.

 

E-İmzalar %28-31 İndirim İle Alınabilecek

Protokolümüz, üyelerimizin menfaatine olan bir anlaşmadır. Çünkü üyelerimiz bir ücret ödeyerek bu hizmeti alacaklar. Yaptığımız protokol kapsamında üyelerimize % 31’ lik indirimle, 1 yıllık e-imza ücreti KDV dâhil 105 TL, % 28 indirimle de 3 yıl için 211 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca KEP, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Saklama hizmetlerinden de, TÜRKKEP resmi web sayfasında yer alan liste fiyatı üzerinden %10 indirim yapılacaktır. E-imza veya diğer elektronik hizmetler hakkında ihtiyacı olan üyelerimiz bundan sonra Orhangazi Mısırlı Danışmanlık Hizmetleri’ den 0 224 573 05 12 numaralı telefondan veya Camikebir mah. Tozkoparan cd. 1 nolu aralık no 6/12 Orhangazi/ Bursa adresinde yer alan Mısırlı Danışmanlık Hizmetleri Sinan Mısır ile iletişime geçebilirler. Üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TÜRKKEP firması yetkililerinden Emre Baydemir ise Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Öztürk’e ve Yönetim Kuruluna, gösterdikleri olumlu yaklaşımdan ve e-devlet uygulamalarındaki öncülüklerinden dolayı teşekkür ederek, protokol kapsamında Oda üyelerine e-devlet uygulamaları için özel bir yapının oluşturulduğunu ifade etti.

1 Saatte E-İmza

Baydemir; “Bu protokolde yazılı olan konulara ilişkin veya protokol süresince mevzuatlarla yürürlüğe girebilecek ilgili yeni konularla ilgili, üyelerin bilgilendirilmelerine yönelik eğitim, panel, seminer, tanıtım toplantıları gibi etkinlikleri de gelecek talepler doğrultusunda düzenleyebileceğiz. Ayrıca hizmet anlayışımız sayesinde Orhangazi TSO üyeleri e-imzalarını, Mısırlı Danışmanlık Hizmetlerinden 1 saat gibi kısa bir sürede teslim alabilecekler. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler, e-dönüşüm hizmetleri hakkında bilgi almak veya teknik konularda danışmak üzere 7 gün 24 saat hizmet veren

0 850 470 05 37 numaralı çağrı merkeziden yardım alabilirler” diyerek protokolün Orhangazi’ ye hayırlı olmasını diledi.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

DUYURULAR

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr