Kosgeb Orhangazi Temsilciliği

 

              

          Kubilay M. YILDIRIM

      Kosgeb Orhangazi Temsilcisi

     k.yildirim@orhangazitso.org.tr

 

 

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB), Orhangazi Temsilciliği 2013 yılından beri odamızda hizmet vermektedir. Yüzlerce girişimcinin katıldığı ve sertifikalarını aldığı Kosgeb Orhangazi Temsilciliği odamız bünyesinde bulunmaktadır. Kosgeb Temsilciliğini Odamızda aynı zamanda Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Kubilay M. Yıldırım yapmaktadır.

Teşviklerin ve desteklemelerin yaygınlaştığı günümüzde, hem KOSGEB’e hem de desteklere daha kolay ulaşabilmek için yerinde hizmet sağlayacağımız temsilciliğimize tüm üyelerimizi bekliyoruz.
 
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası olarak sektörün her alanında, mevcut ticaretine devam eden veya ticaret yapmak isteyen ve KOSGEB desteklerinden yararlanarak gelişmek isteyen herkesin yanında olacağız.
 
KOSGEB Orhangazi temsilciliği ile daha fazla üyeye ulaşarak KOSGEB aracılığı ile devlet desteklerinden yararlanmasına zemin oluşturmaya çalışacağız.
 

  

 

 

Kurumların ve kişilerin KOSGEB hakkında bilgilendirilmesi, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin veri tabanına kayıt edilmesi, üye bilgilerinin güncellenmesi, gerekli evrakların tamamlanarak işletmelerin desteklere başvurur hale getirilmesi, firma ile KOSGEB arasında iletişimin sağlaması gibi her türlü konuda destek vereceğiz.
 
Bu desteklerden faydalanmak isteyen her birey odamıza gelerek ya da 0 224 573 81 69 numaralı telefondan bilgi alabilirler.
 

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Arabulunuza Danışın

Online Faaliyet

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

üye anlaşmaları

Kayıtlı Üyeler

DUYURULAR

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr