Türk Dünyası 2. Tarım İş Forumu , 27 Eylül Bakü

Türk Devletler Teşkilatı (TDT) Tarım ve Hayvancılıktan Sorumlu 2. Bakanlar Toplantısı marjında "Türk Dünyası Tarım İş Forumu" 27 Eylül 2023 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti'nin başkenti Bakü'de gerçekleştirilecektir.

Sayın Üyemiz;

Türk Devletler Teşkilatı (TDT) Tarım ve Hayvancılıktan Sorumlu 2. Bakanlar Toplantısı marjında "Türk Dünyası Tarım İş Forumu" 27 Eylül 2023 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti'nin başkenti Bakü'de gerçekleştirilecektir. Söz konusu etkinliğe, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Tük Cumhuriyeti, Macaristan Özbekistan, Türkmenistan ve ülkemizden tarım sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarının iştirak etmesi öngörülmektedir. Tarım ve Hayvancılıktan sorumlu Bakanların da katılımının beklendiği "2. Türk Dünyası Tarım Forumu" kapsamında katılımcı firmalar arsında ikili iş görüşmeleri yapma imkanı da olacaktır. İngilizce simultane tercüme hizmetinin sağlanacağı etkinlik 27 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olup taslak program katılım teyidi veren firmalarımıza ayrıca iletilecektir.

Katılmayı düşünen üyelerimiz; katılım teyitlerini en geç ekteki formu eksiksiz doldurarak 20 Eylül 2023 tarihine kadar Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği'ne (Adem Kula, Tel: 0212 324 95 42, E-posta: adem.kula@tobb.org.tr ) bildirmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize önemle duyurulur.

Saygılarımızla,