KOSGEB Orhangazi Temsilciliği Açıldı.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında düzenlenen protokol çerçevesinde, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda KOSGEB Temsilciliği açıldı. OTSO Hizmet binasında açılan KOSGEB Temsilciliğini ise Kubilay Yıldırım gerçekleştirecek.

 

Temsilciliğin açılışı nedeniyle OTSO’ da bir program düzenlendi. Temsilciliğin açılışının ardından KOSGEB Bursa Hizmet Müdürü Ahmet Akdağ ve Kobi Uzmanı Erkan Güngör KOSGEB ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

 

KOSGEB temsilciliği açılışına, Orhangazi Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, KOSGEB İl Müdürü Ahmet Akdağ, Orhangazi Ticaret Odası başkanı Ergün Efendioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Bekir Aydın, KOSGEB Yalova Müdürü Hakan Ulusu, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda oda üyeleri katıldı.

 

KOSGEB Bursa İl Müdürü Ahmet Akdağ şu an itibarı ile 69 ilde 74 müdürlüğümüz bulunuyor. Buna bağlı olarak 52 temsilciliğimiz vardı. Orhangazi 53. temsilcilik olarak hizmete giriyor. Bursa genelinde ise İnegöl ve Kemalpaşa’dan sonra Orhangazi 3.temsilciliğimiz oldu. KOSGEB olarak mantalitemiz, siz bize gelmeyin, biz size gelelim. Bu nedenle Orhangazi temsilciliğimiz bizim için çok önemli, temsilciliğimizin Orhangazi’ye hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.