• YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı ve B2B Görüşmeler

YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı ve B2B Görüşmeler

Sayın Üyemiz,

Coğrafi işaretlerin de yer aldığı YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı, üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri, gıda ürünleri, el sanatları ve sanayi ürünlerinin hem ulusal hem de uluslararası ölçekte tanıtımını yapan bir organizasyondur. Yöresel ürünlerde markalaşmanın sağlanması, ticarileşme süreçlerinin desteklenmesi, katma değerin artırılarak işletmelerin ekonomik kapasitelerinin genişletilmesini hedefleyen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı, 20-24 Ekim 2021 tarihlerinde Anfaş Antalya Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

               Bu fuar kapsamında , coğrafi işaret üreticilerini ikili iş görüşmeleri yapmak üzere perakende firmaları ve e-ticaret portalları temsilcileriyle bir araya getirmek, coğrafi işaretli ürünlerin ulusal ve uluslararası piyalasalarda ekonomik değerini artırmaktır. Bu yıl gerçekleştirilecek olan YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'nda B2B iş görüşmeleri                       yapmak üzere Metro, Migros, Carrefoursa ve Özdilek gibi perakende firmalarının yanı sıra Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, PttAvm ve Getir gibi e-ticaret portalları da katılım sağlayacak olup diğer firmaların da katılım teyitleri beklenmektedir.

Hepsiburada iş birliğiyle gerçekleştirilen coğrafi işaretlerin e-ticaretine yönelik "HepsiTürkiye'den Eğitim Programı" 22-23-24 Ekim tarihlerinde her gün saat:11:00 ve 14:00'de Anfaş Fuar Merkezi Hall 1 Etkinlik alanında gerçekleştirilecektir.

 Program içeriği;

- Yerelden Ulusala e-ticaret desteği

- HepsiTürkiye'den hedefleri

- Dijital Dönüşüm Desteği

- Coğrafi İşaretli Ürünler

- HepsiTürkiye'den lansman özel fırsatları

- Hepsiburada ile e-ticaret adımları

Gerçekleştirilecekikili görüşmeler için  https://yorex.com.tr/b2b adresi üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

 

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Arabulunuza Danışın

Online Faaliyet

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

üye anlaşmaları

Kayıtlı Üyeler

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr