• TOGG Yerli Otomobil Firma Bilgileri Formu

TOGG Yerli Otomobil Firma Bilgileri Formu

Sayın Üyemiz,

TOGG yerli otomobil fabrikasının tamamlanmasına yönelik önemli adımların atıldığı bu günlerde, çeşitli kurumlarla görüşerek, Otomobil fabrikasının sağlayacağı imkânlardan İlçemizin azami ölçüde faydalanması için istişareler gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odamızda “Yerli Otomobil Çalışma Komisyonunu” kurarak, TOGG yetkilileri ile görüşmeler yapmaktayız.

Bildiğiniz üzere, 2021 yılında inşası bitirilerek üretime geçmesi öngörülen otomobil fabrikası için, gereksinimleri dolayısıyla üretim ve tedarik desteği sağlayacak deneyimli, sanayi bilinci olan, nitelikli imalat ve hizmetler verebilecek üyelerimizin olması ilçemiz adına önemli bir fırsat oluşturmaktadır.

Bu sebeple durumu ilgililerle paylaşmak ve detaylı bir şekilde değerlendirmek üzere, üyelerimizden gelecek verilere dayalı bilgilendirme ve tanıtım dosyası hazırlamak istiyoruz.

TOGG yerli otomobil fabrikası veya benzeri firmalarla yapılacak görüşme ve çalışmalar için kaynak oluşturması amacıyla hazırladığımız dosya için katkı sağlamak isteyen üyelerimizin, ekte yer alan formu doldurarak imzalı ve kaşeli olarak tarafımıza göndermesini beklemekteyiz.

Vereceğiniz desteklerden dolayı teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası

Yerli Otomobil Çalışma Komisyonu

Dosyalar

  Firma Bilgileri Formu

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Arabulunuza Danışın

Online Faaliyet

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

üye anlaşmaları

Kayıtlı Üyeler

DUYURULAR

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr