• E-Ticaret Hizmet Paketi

E-Ticaret Hizmet Paketi

Sayın Üyemiz,

Pandemi ile birlikte dijital dönüşümün hız kazanmasıyla, şirketlerimizin ürettikleri ürünleri dijital ortama taşıyarak oluşturduğu satış ve pazarlama kanalları oldukça önemli hale gelmiştir. Konuya ilişkin olarak Birliğimiz öncülüğünde e-ticaretin sunduğu firsatlara yönelik birçok eğitim programı uygulamaya konulmuş, ayrıca ilk defa e-ticaret yapacak işletmelerin pazaryerlerinde komisyonsuz satış yapabilmesine imkan tanıyan projeler uygulanmıştır. 
Bununla birlikte, pazaryerlerindeki sisteme uyum sağlayamayan ancak işini dijital ortama taşıyarak kendi e-ticaret sitesini kurmak isteyen üyelerimiz için "E-Ticaret Hizmet Paketi" tasarlanmıştır. 

Söz konusu paket ile TOBB bünyesindeki 365 oda ve borsa üyesi KOBİ'lere e-ticaret alanında ihtiyaç duyacakları her türlü hizmet ve altyapıya kolaylıkla ulaşma imkanı sağlanmaktadır. 

Vodafone Business işbirliğinde oluşturulan "E-Ticaret Hizmet Paketi" ile alan adı, hosting, email, güvenlik, stok takibi, yedekleme, ödeme altyapıları, tüm yazılım özellikleri ve arama motoru optimizasyonu ile anahtar teslim e-ticaret sitesi kurulmakta ve KOBİ'lerin teknik ihtiyaçları ve dijital pazarlamayla ilgili soruları için de ücretsiz danışmanlık ve eğitim desteği verilmektedir. 

Bilgilerinize sunarız.

ORHANGAZİ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Dosyalar

  EticaretHizmetPaketi