• Girişimci Kurullarımız İlk Toplantılarını Gerçekleştirdi
  • Girişimci Kurullarımız İlk Toplantılarını Gerçekleştirdi
  • Girişimci Kurullarımız İlk Toplantılarını Gerçekleştirdi

Girişimci Kurullarımız İlk Toplantılarını Gerçekleştirdi

27 Şubat 2019 da yapılan TOBB girişimci kurulları İl İcra Komitesi üye seçimleri ile birlikte Kadın Girişimciler İl İcra Komitesine Seda Şentürk, Genç Girişimciler İl İcra Komitesine Musa Öztürk’ ün seçilmesinden sonra, girişimci kurullarımız ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

20 Mart 2019 Çarşamba günü Genç Girişimci, 21 Mart 2019 Kadın Girişimci Kurul Üyelerinin gerçekleştirdiği toplantılara, Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Hatırlı, Meclis Başkanımız Murat Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Cem Kapitan, Girişimci Kurullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Tokuç, Mete Yüksel Çoklar ve Enes Gören katıldı.

Daha çok tanışma ve bilgilendirme toplantısı olarak düzenlenen programın açılış konuşmalarının ardından,  kurul üyeleri kendileri ve yaptıkları işleri tanıttılar. Tanışmanın ardından Oda genel sekreteri Gürol Erol’ un yaptığı sunumla, girişimci kurulu üyelerine, il girişimci kurulu nasıl oluşur? Görevleri nelerdir? Nasıl çalışır? Nasıl toplanır? Konularında bilgiler verdi.

Son kısımda ise, Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Hatırlı, Yönetim Kurulunun politikaları, vizyonu ve bu doğrultuda sürdürdükleri faaliyetler ile gerçekleştirecekleri programlar hakkında anlatımlar yapılarak, bu hedeflerle girişimci kurul üyelerinin programlarını belirlemelerine yardımcı olacak bilgiler verilmiş oldu.

Girişimci kurul üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması ve bir sonraki toplantı tarihlerinin belirlenmesi ile toplantı sona erdi.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

DUYURULAR

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr