• Orhangazi Esnafı, Orhangazi Sanayisiyle Buluşmaya Devam Ediyor
  • Orhangazi Esnafı, Orhangazi Sanayisiyle Buluşmaya Devam Ediyor
  • Orhangazi Esnafı, Orhangazi Sanayisiyle Buluşmaya Devam Ediyor
  • Orhangazi Esnafı, Orhangazi Sanayisiyle Buluşmaya Devam Ediyor
  • Orhangazi Esnafı, Orhangazi Sanayisiyle Buluşmaya Devam Ediyor

Orhangazi Esnafı, Orhangazi Sanayisiyle Buluşmaya Devam Ediyor

Esnaf-Sanayici Satın alma Toplantılarının 5.si, Faurecia Polifleks Otomotiv, Aka Otomotiv, , Sirena Marine Yatçılık, Karbonsan ve Güngör zeytincilik firmalarının Satınalma yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

8 Kasım Çarşamba günü 14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek toplantı için, üyelerimizin randevu alarak toplantıya katılmaları gerekiyor. Bire bir görüşmeler yapma imkânı yakalayacak firmalar için son derece önemli bir konu olan bu toplantılara daha önce katılım sağlayan firmalar memnuniyetlerini ifade ediyor.

Gerçekleşecek toplantıyla ilgili açıklama yapan Meclis Başkanımız Erol Hatırlı, “Bilindiği üzere üyelerimizin kendi aralarında alışverişlerini gerçekleştirmeleri, ilçe ekonomisi açısından son derece önemli bir konudur. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu konuyu oldukça önemsiyoruz.

Bu toplantılarla amacımız, üyelerimiz olan Kobilerin, ilçemizde bulunan sanayi kuruluşlarıyla çalışmasına imkân tanıyacak ortam oluşturmak ve Sanayi kuruluşlarımızın, ihtiyacı olan ürün ve hizmetler hakkında, her sektörden firma ile görüşmeler yapabilme imkânı yakalamasını sağlamaktı. Bunun için de uzun süredir üyelerimiz arasındaki ticari faaliyeti arttırmak için bir dizi çalışmalar yürütüyoruz.

Toplantıların İlçemize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca Sanayi kuruluşlarımızın genel müdürlerine, satın alma yetkililerine ve Kobilerimize programımıza gösterdikleri ilgi için teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

 Esnaf-Sanayici Satınalma Toplantılarının Beşincisini Gerçekleştiriyoruz

Sanayi Kuruluşları ile Küçük ve Orta Ölçekli İş Yerleri Arasındaki Satış- Satın Alma İlişkisinin Arttırılması amacıyla üyelere yönelik daha önce gerçekleştirdikleri, KOBİ-Sanayi Satınalma Toplantılarında, küçük ölçekli olarak nitelendirilen Kobilerin, ilçede bulunan sanayi kuruluşlarıyla çalışmasına imkân tanınmıştı.

Yapılan görüşmeler sonrası hem Sanayici firmaların satın alma yetkililerinden hem de Kobilerden çok olumlu yorumlar alındığı ifade edildi.

8 Kasım Çarşamba günü, 5. Si gerçekleştirilecek toplantıyla, İlçenin ticari gelişimine katkı sağlayacağı umuluyor. Katılmak isteyenlerin odamızı şahsen veya 0 224 573 81 69 ‘nolu telefondan arayarak randevu alması gerekmektedir.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

DUYURULAR

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr