• Bayim Olur musun Fuarına gidiyoruz
  • Bayim Olur musun Fuarına gidiyoruz

Bayim Olur musun Fuarına gidiyoruz

 

Ticari yaşamlarında yeni oluşumlar sağlamak isteyen Oda üyelerimizin yanısıra, bu yıl ilk defa Esnaf Sanatkârlar Odası üyelerinin de dahil olmasıyla, 15 Ekim Pazar günü ücretsiz olarak kaldıracak otobüs ile fuara katılım sağlanacak. Bayim Olur Musun Fuarı, markalarını bayilik sistemi ile geliştirmek isteyen ulusal firmaların yanı sıra Türkiye pazarına yatırım yapmak üzere incelemek için gelen bayilik dernekleri ve bayilik vermek isteyen uluslararası markalarla, İlçemiz girişimcilerini bir araya getirecek.

Günübirlik olarak gidilecek fuara sabah saat 09:00’ da Orhangazi Terminalinden ücretsiz olarak otobüs kaldıracak. Fuara gitmek isteyen Orhangazi TSO üyeleri Odanın 0 (224) 573 81 69 Dahili-111 numaralı telefonundan veya Esnaf Sanatkarlar Odası üyeleri aynı zamanda kendi Odalarını arayarak rezervasyon yaptırabilirler.

15. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12–15 Ekim 2017 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Dört gün sürecek organizasyon süresince fuar, hem girişimcilere hem markalara yol gösterici rol oynayacak.

Coğrafi konumu ve kıtalar arasında oluşturduğu köprü görevi açısından Türkiye, bayilik ve franchise vermek isteyen uluslararası markaların öncelikli tercihi oluyor. Bu kapsamda yeni iş ortakları arayan markalar, ülkemizin franchising alanındaki ilk ve tek fuarı olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda girişimcilerle bir araya geliyor. Birçok firmanın franchise sayısını arttırdığı bir platform olan fuar, birçoğunun da ilk çıkış, gelişim ve lansman noktası olma özelliğini taşıyor.

 

Türkiye Bayim Olur musun Fuarı 1. Sırada!

Türkiye de bulunan 2 bin 500 zincir işletmenin sahip olduğu 60 bin bayi sayısı günden güne artarken, 2017 sonunda franchise sektörünün sahip olduğu pazar payının 70 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Büyüyen franchise hacmi ile birlikte sektörün önde gelen platformu “Bayim Olur musun” fuarı; katılımcı marka sayısı, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini de taşıyor.

Gıda, emlak, takı-aksesuar, cafe, restoran, tekstil, kozmetik, kuru temizleme, araç temizlik, teknoloji marketler, bebek ürünleri, hizmet vb. sektörlerden markaların yer alacak. 15. Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Türkiye’nin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlarken, fuarda yeni marka ve zincirlerin lisans anlaşmaları yapmasına, yeni markaların Türkiye pazarına girmesine ve Türk zincirlerinin yurtdışına açılmasına ön ayak olacak.

Bayilik Almak İstiyorum!

Girişimcilere kendi işini kurma imkânı veren, markalara da zincirleşme imkânı sunacak olan Bayim olur musun fuarı herkes için büyük fırsatlar sunuyor.

Paydaşlarımızla İşbirliğimizi Arttırmak, İlçemizin Ticari Gelişimine Önemli Katkılar Sağlıyor.

Fuarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Tokuç ; “Üyelerimizin ve Orhangazi’deki girişimcilerimizin bu fuarı mutlaka ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum. Yeni girişimlerle ticarete atılmak isteyen, bayilik veren tüm firmalarla bir araya gelebileceğiniz bu fuara, bayilik almak ve yeni iş kurmak isteyen herkesi davet ediyoruz.

Bu yıl bizimle birlikte gelecek olan Esnaf Sanatkârlar Odası üyeleri için, bizlere paydaşımız olarak destek veren Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanımız Sn. Yahya Safrana da buradan teşekkürlerimizi sunmak istiyorum. Zira Paydaşlarımızla işbirliğimizi arttırmak, ilçemizin ticari gelişimine önemli katkılar sağlıyor. Bunu hep birlikte görüyoruz” dedi.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Arabulunuza Danışın

Online Faaliyet

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

üye anlaşmaları

Kayıtlı Üyeler

DUYURULAR

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr