• İstanbul Gıda Fuarına Gidiyoruz

İstanbul Gıda Fuarına Gidiyoruz

Her sene olduğu gibi bu yılda, Üyelerimizle birlikte İstanbul Gıda fuarını ziyaret edeceğiz.

İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı ile Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı aynı anda gerçekleştiriliyor.

Fuarda, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamuller, unlu mamuller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürün sergileniyor.

Avrupa, Asya ve Afrika kıtasından sektörün önde gelen 500’ün üzerinde üretici, ithalatçı ve dağıtıcı firmasını 1.000’i aşkın markayı ziyaretçilerle bir araya getiriliyor. Fuarı yaklaşık 65.000 kişi ziyaret edeceği ifade ediliyor.

Fuar Organizasyonlarını Önemsiyoruz.

Fuarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Tokuç,  ‘’Her yıl düzenlenen ve daha fazla ziyaretçinin katılım gösterdiği İstanbul Gıda fuarı gibi fuarlar, ticari rekabetin arttığı günümüzde büyümek isteyen firmalara geniş kitlelere ulaşma imkânı verirken, firmaların ürün yelpazesinin genişlemesine ve yeni üretim teknolojilerini öğrenmede çok büyük fayda sağlamaktadır, bu yüzden üyelerimizin fuar katılımlarının artarak devam etmesi istiyoruz” dedi.

Gıda Fuarının Yanında, Ambalaj Ve Paketleme Fuarıda Ziyaret Edilecek.

İstanbul Gıda Fuarı ile aynı tarihlerde düzenlenen Ambalaj ve Paketleme Fuarı da üyeler tarafından ziyaret edilebilecek.

Fuarda geniş bir yelpazede gıda işleme, depolama, ambalaj malzemeleri ve ekipmanlarının olduğu ülkenin en uzun soluklu ambalaj, paketleme ve gıda işleme sistemleri sektörü etkinliği olarak gerçekleşecek.

İstanbul Gıda ve Ambalaj fuarını ziyaret etmek isteyen tüm üyelerimizi davet ediyoruz. 22 Eylül Cuma günü Orhangazi Terminalinden saat 09:00 ‘da hareket edecek aracımızla birlikte günübirlik olarak yapılacak ziyarete katılmak isteyen üyelerimiz 0 224 573 81 69 numaralı telefonu arayarak bilgi alıp aynı

zamanda isimlerini yazdırabilecekler.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

DUYURULAR

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr