• Atakent Hastanesi İle İndirimli Sağlık Hizmet Protokolü İmzaladık
  • Atakent Hastanesi İle İndirimli Sağlık Hizmet Protokolü İmzaladık
  • Atakent Hastanesi İle İndirimli Sağlık Hizmet Protokolü İmzaladık
  • Atakent Hastanesi İle İndirimli Sağlık Hizmet Protokolü İmzaladık

Atakent Hastanesi İle İndirimli Sağlık Hizmet Protokolü İmzaladık

Sayın Üyemiz;

Atakent Hastaneleri ile üyelerimizin ve bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının yararlanabileceği indirimli sağlık hizmeti protokolü yapılmış olup, nüfus cüzdanı, üye kimlik kartı (veya faaliyet belgesi) ile Orhangazi Atakent Hastanesinden %20, Yalova Atakent Hastanesinden %25 indirimli hizmet alınabilecektir. Detaylı bilgi aşağıdaki gibi olup, bilgilerinize sunarız.

 

ÜYE HİZMET SÖZLEŞMESİ

1- TARAFLAR :

Bir tarafta Hürriyet Mahallesi Bursa Yolu Üzeri No 38 Orhangazi / BURSA Adresinde mukim ORHANGAZİ TİCARET VE SANAYİ ODASI ile (Bundan sonra Kurum olarak anılacaktır ) sözleşme altında Adnan Menderes Mh. Ufuk Sk. No:7 YALOVA adresinde mukim ÖZEL YALOVA MERKEZ SAĞLIK HİZ. SAN. VE TİC. A.Ş. ÖZEL ATAKENT HASTANESİ (Bundan sonra Hastane olarak anılacaktır) aşağıda belirtilen hususlarda tam bir anlaşmaya varmışlardır.

 

2- PROTOKOLÜN KONUSU:

     İşbu protokol, Hastane' nin (Orhangazi, Gemlik, Yalova) sunacağı sağlık hizmetlerinden Kurum üyelerinin ve birinci derece yakınlarının (anne, baba, eş ve çocuk) faydalanmasının temin edilmesini içermektedir.

 

3- İNDİRİM:

A.Hastane, anlaşmalı kurumdan gelen üyenin ve birinci derece yakınlarına vermiş olduğu sağlık hizmetleri için, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından yayınlanan Sağlık Uygulamaları Tebliğinde belirtilen muayene ücretinin 2 katı olan %200 oranındaki (Acil Poliklinik hariç) muayene fark ücreti üzerinden % 20 oranında indirim uygulayacaktır.

B.Hastanede yapılan  tedaviler , Allerji testleri, SFT, Holter , Efor testi , Echo ,EEG, EMG ve Endoskopik uygulamalar için hasta tarafından ödenmesi gereken fark ücreti üzerinden %20 oranında indirim uygulayacaktır.

C.Hastanede yapılan Tomografi hizmetlerinden %20, MR hizmetlerinden % 20, Doppler  USG ve diğer radyolojik tetkiklerden % 20 indirim uygulayacaktır.

D.Ameliyat işlemlerinde  SGK 'lı hastalardan Sağlık Uygulama Tebliği (SUT)  kapsamında 2 katına kadar ücret alınır. Sözleşme gereği genel anestezi altında yapılan (Seksiyo hariç) ameliyatlarda % 20 oranında indirim uygulanacaktır.

E. Doğum  ve sezeryandan hastanın ödemesi gereken fark ücreti üzerinden % 20 oranında indirim uygulanacaktır.

F.Sünnet ve dönemsel toplu sünnet törenleri öncesi iki kurum yetkilileri karşılıklı görüşerek fiyat mutabakatını sağlayacaktır.

G. Sosyal güvenceniz check-up’ ları karşılamamakla birlikte check-up yaptırmak isteyen üyeler ve birinci derecedeki yakınları için ilave indirim uygulanır.

H. Hastanenin Ambulans hizmetlerinden yararlanılması halinde, % 20 oranında özel indirim uygulanacaktır. 

I. İş kazası gibi acil durumlarda Uzman Hekimlerimiz 24 saat hizmet verecektir.

L. Sözleşme şartlarında herhangi bir değişiklik olması halinde işbu sözleşmenin değişen kısmı ek protokolle revize edilecektir.

 

4-   BAŞVURU VE ÖDEME:

 * İndirim uygulanması için başvurular “Nüfus Cüzdanı” ve Kurum “Üye Kimlik Kartı (veya faaliyet belgesi)” ibraz edilerek yapılacaktır.

*Kurum üyeleri, işbu sözleşme imzalandığı tarihten itibaren en geç bir hafta içinde hastaneden indirimli sağlık hizmeti alacaktır.  

* Acil durumlarda sözlü beyanlar kabul edilerek, beyanın doğrulanma işlemi Atakent Hastane Personeli tarafından Kurum Personeli ile iletişime geçilmek suretiyle yürütülecektir. Bu sırada hastane tarafından hastaların işlemleri herhangi bir aksamaya uğramadan gerçekleştirilecektir.

* Kurum üyeleri ve birinci derecedeki yakınlarına verilen tetkik ve tedavide, yukarıda sözü geçen 3.  maddedeki indirim oranları uygulanacak ve geri kalan tedavi masrafları hastadan peşin olarak alınacaktır.

* Hasta bir başka nedenle hastanede indirim hakkına sahipse (örneğin özel sigortası var ise) söz konusu indirimler geçersiz kabul edilecektir.

 

5- SÜRE

* Sözleşme süresi imzalandığı tarihten itibaren 1 yıldır.

* Kurum üyeleri işbu sözleşme imzalandığı tarihten itibaren en geç bir hafta içinde hastaneden indirimli sağlık hizmeti alacaktır.

* Taraflardan biri sözleşme bitim tarihinden itibaren en az 30 gün önce sözleşmenin sona ermesini yazılı olarak talep etmedikçe, aynı şartlarda her yıl yenilenir.

*Taraflardan biri 15 gün önceden yazılı bir bildirimde bulunmak kaydıyla bu sözleşmeyi tek taraflı olarak her zaman fesih edebilir.

*  İşbu sözleşme şartları üzerine mutabık kalınarak,  31 Aralık 2019 tarihinde 2 nüsha olarak tanzim edilmiştir.

* Hastane, gerektiği durumlarda Kurumu 0 224 573 81 69 numaralı telefondan ve bilgi@orhangazitso.org.tr mail adresinden her zaman bilgilendirebilir.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkan' ın Mesajı

Online Faaliyet

Arabulunuza Danışın

ÜYE GİRİŞİ

TOBB Tahkimi

İş Orhangazi

Üyelerimizden Gelen Talepler ve Gelişmeler

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr